FEFRIC

Generalitat de Catalunya
Departament d'Agricultura, Ramaderia,
Pesca, Alimentació i Medi Natural.

CENTRE DE CONTROL LLETER
DE CATALUNYA (CCLC)

Tornar    Fòrmula ICO/Nomenclatura

INDEXS GENETICS PER ASSOCIACIO

(Nº Vaques Explo. >= 17, Fiab. P. >= 45%)

Mitjana de vaques vives, CONAFE NOVEMBRE 2017

Associació NºVaques VgKL VgKG VgKP IPP ICB RCS LONG DA ICO
1A.F.DE LA NOGUERA(AFN) 121751014150,360,92103103992239
2A.F.TERRES DE PONENT(AFTP) 286850816160,310,911041041012276
3A.R.VACU DE L URGELL 31741715150,250,901031031012208
4A.F.DEL PALLARS(AFP) 11662918220,280,54104102972280
5A.F.ALT URGELL-CERDANYA(AFAUC)559835515140,270,791041041012160
6A.VAQUERS DE GIRONA(AVAGI) 406753415150,250,991061061022348
7A.F.DE GIRONA(AFRIGI) 1249452414150,240,721031031002204
8A.F.D'OSONA(AFO) 784645514130,330,911041041012213
9A.F.DEL VALLES(AFV) 98945114130,310,821031031002171
11A.F.V.DEL BERGUEDÀ(AFVB) 19745714130,390,84102103982139
99FEFRIC3570947914150,280,831041041012221