FEFRIC

Generalitat de Catalunya
Departament d'Agricultura, Ramaderia,
Pesca, Alimentació i Medi Natural.

CENTRE DE CONTROL LLETER
DE CATALUNYA (CCLC)

Tornar    Fòrmula ICO/Nomenclatura

INDEXS GENETICS PER ASSOCIACIO

(Nº Vaques Explo. >= 17, Fiab. P. >= 45%)

Mitjana de vaques vives, CONAFE JUNY 2018

Associació NºVaques VgKL VgKG VgKP IPP ICB RCS LONG DA ICO
1A.F.DE LA NOGUERA(AFN) 116645813130,310,871031031002269
2A.F.TERRES DE PONENT(AFTP) 265448315140,250,821031031012306
3A.R.VACU DE L URGELL 30739015140,190,801021031022241
5A.F.ALT URGELL-CERDANYA(AFAUC)587934414130,230,741041041012224
6A.VAQUERS DE GIRONA(AVAGI) 422348614140,200,911051051032392
7A.F.DE GIRONA(AFRIGI) 1280149813140,200,651031031002274
8A.F.D'OSONA(AFO) 789745014130,290,821031031012268
9A.F.DEL VALLES(AFV) 102243613120,260,721021031012216
99FEFRIC3594945614140,230,751031031012278