FEFRIC

Generalitat de Catalunya
Departament d'Agricultura, Ramaderia,
Pesca, Alimentació i Medi Natural.

CENTRE DE CONTROL LLETER
DE CATALUNYA (CCLC)

Tornar    Fòrmula ICO/Nomenclatura

INDEX GENETICS - CATALUNYA I ESTAT

(Totes les explotacions)

Mitjana de vaques vives, CONAFE JUNY 2018

Nom Vaques %FIAB VgKL VgKG VgKP IPP ICB RCS LONG DA ICO
BARCELONA100225445914130,280,811031031012275
GIRONA170785448313140,200,691031031012287
LLEIDA97545439314130,240,781031031012250
CATALUÑA368545445314140,230,741031031012274
ANDALUCIA19797523421090,310,771031031002145
ISLAS BALEARES733553143430,190,611011021001905
COMUNIDAD VALENCIANA17655060213170,170,821021031002378
COMUNIDAD DE MADRID29915134411100,170,511021021012076
GALICIA1528595337112110,380,701021021002175
CANTABRIA3156652230860,320,69102102992027
VARIOS17591721540,431,07106106992198
CASTILLA Y LEON327725348413140,270,721031031002257
CASTILLA - LA MANCHA97135348814140,310,71102102992237
NAVARRA130145335213110,340,781031031002194
ARAGON58395348718160,160,871041031032368
PPDO. DE ASTURIAS3705553194960,370,801021021002060
PAIS VASCO14692562971290,440,851031031002182
NACIONAL3662695335511100,340,731021031002162