FEFRIC

Generalitat de Catalunya
Departament d'Agricultura, Ramaderia,
Pesca, Alimentació i Medi Natural.

CENTRE DE CONTROL LLETER
DE CATALUNYA (CCLC)

Tornar    Fòrmula ICO/Nomenclatura

INDEX GENETICS - CATALUNYA I ESTAT

(Totes les explotacions)

Mitjana de vaques vives, CONAFE NOVEMBRE 2017

Nom Vaques %FIAB VgKL VgKG VgKP IPP ICB RCS LONG DA ICO
BARCELONA97305346414130,320,881041041002206
GIRONA167055451314150,240,761041041012223
LLEIDA98965442215140,290,841041041012205
CATALUÑA363315447514140,270,821041041012214
ANDALUCIA192505237611100,330,801031031002068
ISLAS BALEARES776354166440,190,571021021001787
COMUNIDAD VALENCIANA15225160615180,200,751031031002232
COMUNIDAD DE MADRID28515235512110,240,601031021012013
GALICIA1494085438612120,370,701021031002056
CANTABRIA3143852254970,330,70103103991932
VARIOS18632781280,430,86103105982065
CASTILLA Y LEON323125350314150,330,811031031002202
CASTILLA - LA MANCHA96515350614150,360,79102103992172
NAVARRA128525437213120,370,811031031002113
ARAGON54255350417170,220,971051041032331
PPDO. DE ASTURIAS37096532251080,370,781031031001955
PAIS VASCO147655532013100,460,871031041002098
NACIONAL3606825337512110,350,751031031002072