FEFRIC

Generalitat de Catalunya
Departament d'Agricultura, Ramaderia,
Pesca, Alimentació i Medi Natural.

CENTRE DE CONTROL LLETER
DE CATALUNYA (CCLC)

Tornar    Fòrmula ICO/Nomenclatura

INDEX GENETICS - CATALUNYA I ESTAT

(Totes les explotacions)

Mitjana de vaques vives, CONAFE JUNY 2017

Nom Vaques %FIAB VgKL VgKG VgKP IPP ICB RCS LONG DA ICO
BARCELONA97825344813120,290,791041031002131
GIRONA166085348212130,200,651041031002129
LLEIDA99245339813130,260,751041031002120
CATALUÑA363145345013130,240,711041031002127
ANDALUCIA1893852352990,300,74103103992014
ISLAS BALEARES812553153430,180,541021021001765
COMUNIDAD VALENCIANA17375058314170,200,76103103992216
COMUNIDAD DE MADRID2720523361090,220,501031021001953
GALICIA1492745335011100,370,68102102992029
CANTABRIA3168052226750,320,66102102991882
VARIOS265233530,060,46103101991647
CASTILLA Y LEON316025347212130,290,71103102992115
CASTILLA - LA MANCHA92705247713130,320,68102102982093
NAVARRA126985334612100,320,711031031002029
ARAGON54275347716150,180,881041041022231
PPDO. DE ASTURIAS3725653204960,370,76102102991929
PAIS VASCO14724542901190,440,79103103992027
NACIONAL3597915334411100,330,70103102992017